+48 (52) 320 50 81

Maty Grzewcze

  

Rewolucyjny system ogrzewania podczerwienią 

Niezwykle cienka matą z włókna węglowego i pasty karbonowej zapewnia blisko 100-procentową sprawność i jest odpowiednia jako jedyne źródło ogrzewania. Można ją również zastosować do punktowego dogrzania pomieszczeń. Montaż jest szybszy i tańszy od tradycyjnego ogrzewania podłogowego. System mat grzewczych można stosować zarówno w budynkach nowych, jak i do modernizacji budynków istniejących.
 
Jedynym źródłem zasilania maty jest prąd. Instalacja nie wymaga kaloryferów, hydrauliki, kotła, czy przyłącza gazu. Dodatkowo emitowane promieniowanie podczerwone korzystnie wpływa na nasze zdrowie.
 

Całkowity koszt systemu dla domu 120m2 to około 15 000 zł netto

System grzewczy HEAT PLUS to zupełnie nowe podejście do techniki grzewczej. Mata grzewcza z włókna węglowego zalaminowana jest dwoma warstwami twardych foli. Do maty doprowadzane jest bezpośrednio zasilanie, co eliminuje części ruchome, hydraulikę, pompy, zawory i wszelkie inne elementy systemów grzewczych, które prędzej czy później muszą być wymienione na nowe lub naprawiane. Wyłączając uszkodzenia mechaniczne, system grzewczy matą grzewczą jest bezawaryjny co potwierdzamy 10-letnią gwarancją.
 
Bez względu na to, czy planujesz ogrzać jedynie małą łazienkę czy zapewnić ciepło dla całego domu - maty grzewcze to rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę
 
 
SPRAWNOŚĆ SYSTEMU TO PONAD 99%
 
Praktycznie cała energia dostarczana do maty grzewczej jest zamieniana na ciepło

KOMFORT CIEPLNY W NIŻSZEJ TEMPERATURZE
 
Średnio o 1-4*C niższej niż przy zastosowaniu systemu hydraulicznego; każdy 1*C to oszczędność od 8-10%

STEROWANIE Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 0,1*C
 
Bardzo mała bezwładność systemu sprawia, że sterowanie daje dodatkowe oszczędności nawet do 20%

ZASILANIE DARMOWĄ ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ
 
Dzięki instalacji fotowoltaicznej i rocznemu bilansowaniu energii ogrzewasz zimą dom prądem wyprodukowanym latem dzięki słońcu
 
 
Maty grzewcze mogą być zamontowane w podłodze, w ścianie lub na suficie i w każdym przypadku system działa z taką samą wydajnością. Dzieje się tak dlatego, że podczerwień w odróżnieniu od ciepłego powietrza w systemach konwekcyjnych, rozchodzi się równomiernie w każdym kierunku.
 
Kompleksowy koszt montażu systemu dla domu 120m2 to około 20 000 zł.
 
Jest to oszczędność ok. 10 000 zł w stosunku do ogrzewania gazowego (przyłącze, kocioł, komin, instalacja hydrauliczna) i co najmniej 25 000 zł w stosunku do pompy ciepła. Rekomendujemy przeznaczenie tych oszczędności na elektrownię słoneczną, w połączeniu z którą system folii grzewczych może grzać bezkosztowo.
 

Prezentacja montażu folii grzewczej

 

 

Zachęcamy do nawiązania kontaktu w celu prezentacji naszej oferty

GREEN SYNERGY Sp. z .o.o
ul. Szosa Gdańska 41
86-031 Osielsko
Polska

Tel. +48 (52) 320 50 81
biuro@green-synergy.pl