+48 (52) 320 50 81

3THERMO

   

PIERWSZY NA ŚWIECIE ENERGOOSZCZĘDNY GRZEJNIK PODTYNKOWY 

Prostota montażu i uniwersalność układu pozwala na stosowanie go w każdym typie pomieszczeń. System jest kompatybilny ze wszystkimi źródłami ciepła i nie generuje żadnych dodatkowych kosztów instalacyjnych.
 
 
 
 
System 3THERMO nadaje się do stosowania w technologii mokrej jak i suchej zabudowy zarówno przy niskotemperaturowym jak i wysokotemperaturowym źródle ciepła. Grzejnik podtynkowy 3THERMO jest formą systemu płaszczyznowego, a zasada jego działania opiera się na równomiernym przekazywaniu ciepła poprzez promieniowanie. Duża powierzchnia czynna grzejnika (4000 cm2) zapewnia równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu oraz sprawia, że otrzymuje się optymalne odczucie komfortu cieplnego.
Systemy ogrzewania ściennego nie wysuszają powietrza i nie zmieniają jego jonizacji, nie gromadzą kurzu, nie hałasują. W układzie wysokotemperaturowym grzejnik 3THERMO jest obecnie najlepszym rozwiązaniem zapobiegającym powstawaniu grzybów i pleśni. 
 
3THERMO to zupełnie nowa koncepcja postrzegania techniki grzewczej. Nowatorskie rozwiązanie radiatorowe zmieniające sposób i efektywność przekazywania ciepła poprzez ograniczenie jego strat sprawia, że system potrafi wygenerować oszczędności rzędu 40-50% energii w stosunku do rozwiązań konwekcyjnych. 
Dla nowych wymagań stawianych obecnie przegrodom zewnętrznym w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym to prawdziwa rewolucja. Uniwersalna konstrukcja i wielość zastosowań sprawia,  że nie potrzebujesz nic więcej. 
 
 
Grzejniki podtynkowe zbudowane są z jednorodnego stopu aluminium. Nie posiadają części ruchomych. Składają się z kolektora wodnego: podstawy przez którą przepływa medium grzewcze (ciepła woda) od źródła ciepła oraz radiatora przekazującego ciepło do pomieszczenia. Podstawa (kolektor wodny) zakończony jest obustronnie złączem nyplowym DN 12 mm / 9 mm.
 
Grzejniki podtynkowe 3THERMO działają w oparciu o reakcję egzotermiczną, zachodzącą w pionowych rurach grzejnika. Temperatura przenoszona przez wodę przepływając w kolektorze jest odbierana przez układ aktywnych radiatorów i rozprowadzana w zależności od przeznaczenia w ścianie, podłodze lub suficie. Medium stosowane w aktywnym radiatorze jest całkowicie neutralne, bez wpływu dla bezpieczeństwa środowiska i osób. Rozwiązanie to jest nowatorskie i nie ma możliwości porównania technologicznego z rozwiązaniami w tradycyjnych wodnych systemach instalacji ogrzewania.
 

 

ZDROWIE 

Ponad wszystko cenisz zdrowie własne i rodziny?
My również. Dlatego Grzejnik Podtynkowy 3THERMO zapobiega cyrkulacji kurzu i alergenów w ogrzewanych pomieszczeniach. Nie wysusza powietrza, ale osusza ściany, zapobiegając pojawianiu się na nich wilgoci.

KOMPATYBILNOŚĆ 

Nie wiesz, czy grzejnik będzie współpracował z Twoim piecem? 
Nasz produkt jest kompatybilny z każdym źródłem ciepła,  z każdym systemem sterowania  i z każdą dostępną instalacją c.o.
 
EKOLOGIA 
 
Czy troska o planetę, na której żyjemy jest Ci bliska?
Nam również! Dlatego Grzejnik Podtynkowy  3THERMO wykonany jest z aluminium podlegającego 
w 100% procesom recyklingu.
 
ESTETYKA 
 
Czy marzysz o domu bez szpecących ścianę kaloryferów?
Z myślą o Tobie opracowaliśmy Grzejnik Podtynkowy 3THERMO. Grzejnik, którego nie widać.
 
EKONOMIA 
 
Szukasz dla swego domu ekonomicznego ogrzewania? 
Grzejnik Podtynkowy 3THERMO gwarantuje tańszą  eksploatację oraz zwiększoną efektywność. 
 
BEZPIECZEŃSTWO 
 
Dbasz o bezpieczeństwo swego domu i spokój najbliższych?
Grzejnik Podtynkowy 3THERMO jest całkowicie bezawaryjny. Technologia antyzalaniowa wyklucza  możliwość wycieku wody  nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia grzejnika.
 
 
 
 

Zachęcamy do nawiązania kontaktu w celu prezentacji naszej oferty

GREEN SYNERGY Sp. z .o.o
ul. Szosa Gdańska 41
86-031 Osielsko
Polska

Tel. +48 (52) 320 50 81
biuro@green-synergy.pl