+48 (52) 320 50 81

MONTAŻ

Wykonujemy kompleksowy montaż instalacji PV wykorzystując technologię niemieckiej i austriackiej firmy KLIXX Das Montagsystem i firmy ALUMERO.

Montaż instalacji odbywa się za pomocą technologii, które oszczędzają w 50% czas montażu profili i modułów, a także stwarza niskie koszty i bezpieczeństwo montażu. Technologia ta dostosowuje się do każdego pokrycia i do każdej konstrukcji dachu. Słyną ze swojej stabilności, a innowacyjne rozwiązania mocujące moduł do stelaża zapobiega jego kradzieży. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała instalacja jest zabiezpieczona i posiada walory estetyczne i przestrzenne.


Gwarancja (montażu):

- wytrzymałość statyczna wg europejskich norm
- strefy śnieżne: I-IV
- 10 lat gwarancji


Wyposażamy, uruchamiamy i serwisujemy. Proponujemy szeroki zakres rozwiązań technicznych. Zapewniamy transport, dostosowanie i montaż urządzeń. Dzięki pomocy naszych instalatorów i serwisantów zapewniamy wykonawstwo, przeglądy, rozruchy urządzeń i prace konserwacyjne a także monitoring na terenie całego kraju. Urządzenia naszych dostawców objęte są gwarancją i posiadają certyfikaty takich firm jak: TÜV, VDE, SGS.